Działaj szczęśliwie, nie pokazowo

Stres dopada was niemal codziennie, biegniemy przez sytuacje i pragniemy świetnie poradzić sobie z całokształtem. Niepokoi się wtedy duch i organizm. A może trzeba przystanąć w miłości, przyjrzeć się i bez pedu powrócić do ładu.

zdrowie - fotografia

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym ze starych sposobów na stres, wykonywanym od setek lat jest masaż stemplami ziołowymi. Metoda ta jest z Azji i polega na ugniataniu ciała ciepłą mieszanką roślin zwinietą w lniany materiał, który formułuje wypukły stempel – produkty ze sklepu Niekonwencjonalny masaż stemplami ziołowywmi oczyszcza organizm z trucizn i aktywuje skórę do regeneracji, a również poskramia cierpienie, niweluje stres i łagodnie przywraca balans organizmowi oraz odstresowuje duszę. Po masażu wygladamy zdrowo i spokojnie. Wspaniałym sposobem wyciszajacym różne zaburzenia, które mogą tworzyć się z nadmiaru ciężkich emocji, może być refleksologia. Jest to kojący zabieg bazujący na ugniataniu odpowiednich pól znajdujacych się na stopach, dłoniach i twarzy. Wprawny ucisk pobudza krążenie i łagodzi lęki emocjonalne przez oczyszczanie kanałów operatywnych z trucizn. Należy wiedzieć, że refleksologia nie powinna być praktykowana pochopnie, ale prowadzona przez profesjonalistę wówczas bedziemy pewni rewelacyjnych efektów.
Kiedy jesteśmy stale nerwowi może równiez nam dopomóc medycyna(zobacz zestaw do przemywania oczu) chińska . Jest to medycyna holistyczna, która w diagnozie obejmuje całość człowieka i zespala choroby ciała z określonymi emocjami, które mamy. Staramy się wyciszyć stres czy depresję różnymi sposobami, psychoterapią, kojacą melodią, jednak tradycyjna medycyna chińska odnajduje związek pomiędzy strachem i napięciem, a zaburzonym fukcjonowaniem nerek czy schorzeniami serca.

Zaintrygował Cię poniższy komentarz z strony? Jeżeli go nie popierasz, to namawiamy do sprzeciwu. Każda debata jest przydatna.

Dlatego jeśli nic nie pomaga i wewnętrznie czujemy się słabiej warto przyjrzeć się organizmowi i skorzystać z wiedzy wielowarstwowej.

Prawdziwa wesołość bije z wnętrza i aby ją dostrzec trzeba stanąć – sprawdź dobrą herbatę żeń-szenia. Szlak do spokoju to wielowarstowy proces. Podporę dają masaże, medycyna chińska, ale też kontakt z naturą, medytacja i wiara, że spełnienie nie bywa idealne.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*