Skuteczna sposobność na samodzielne produkowanie papierosów.

Wypalanie papierosów jest okropnym nałogiem, jaki niszczy nie tylko nasze finanse, ale przede wszystkim zdrowie. Skoro jednakże nie możemy rozstać się z naszym nałogiem, jest szansa, by wydać na nie mniej pieniędzy. Taką możliwość dostarcza nam własnoręczne robienie papierosów.

Trafika to sklep w którym nabywamy rozmaitego gatunku tytoń, bibułki do papierosów i inne akcesoria konieczne do ich produkcji (bibułki). Skręcane papierosy z kupowanego w trafice osobno tytoniu i gilz mogą być tańsze o ponad połowę od paczki kupowanej w kiosku. W większym miastach nie ma kłopotów z ich wyszukaniem, nawet poniektóre kioski prowadzą sprzedaż paczkowanego tytoniu. Jeżeli jednak w okolicy nie ma takiego punktu, można zamówić całość przez internet.

Nabywają zarówno tytoń tani, ale i drogi, gdyż są świadomi, iż w skutek tego będą mogli spróbować wielu smaków. A cena de facto nie będzie czymś decydującym, ponieważ dystrybutorzy tytoniu, którzy doskonale sobie dają radę na polskim rynku głównie stawiają na jakość. Do jednego z najbardziej docenianych w takim obszarze wytwórców wlicza się gilzy (wysokiej klasy produkty Gilzy),

papieros

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com

a więc dystrybutor znany z tego, iż oferuje tytoń o oryginalnym smaku a także w niskich cenach. Zaznajomienie się z ofertą handlową tego producenta motywuje do tego, żeby nabyć konkretny tytoń. Przez to będzie się miało poczucie, że doskonale się dobrało towary. I jest w czym wybierać, bo Gilzy ma do zaproponowania kilka oryginalnych kolekcji tytoniu. Będą obejmować one także tytonie smakowe.

palenie, papieros

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com

Tytoń odszukamy pod rozmaitymi markami, formatami i smakami. Zasada pierwsza, to nie iść na ilość i najmniejszą cenę. Najtańsze tytonie są po prostu niesmaczne i bardzo ciężkie. Nie warto nabywać dużych toreb tytoniu, bo prędko się wysusza i gniecie, a w tej formie wytwarzanie papierosów z niego jest prawie niemożliwe.

Do zrobienia papierosów pomocna okaże się nabijarka. Jest to aparaty słuchowe w Sieldcach do upychania tytoniu do gilz. Ceny takiego urządzenia są różne, zależne od materiału z jakiego są wykonane. Nabijanie nastręcza pewnej biegłości, jaką uzyskujemy po pewnym czasie. Przygotowanie papierosów w ten sposób zajmuje nieco czasu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*