November 2014 archive

Parę przyczyn, dlaczego polubisz amarantuski

ciasteczka kokosowe
Napisał: Jaro Larnos
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bywają słodkości, które uwielbiasz i takie, jakich nie cenisz zbyt wysoko. To samo można powiedzieć o każdym. Większość ludzi ma bardzo precyzyjnie określone preferencje. Jedni nie lubią czekolady, pozostali ją kochają. Są i tacy, co nie co nie za bardzo lubią owoce, inni mogą pożerać owoce nieustannie. Tylko niektóre dania pokonują te podziały.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-28 11:36:48
Tagi: Czekolada, kokos, ciastko

Sposób naturalne słodkości

cynamonowe bułeczki
Napisał: muffinn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masz ochotę na coś smacznego? Wtedy zapewne z reguły bierzesz batona, cukierki albo inne słodycze. Tymczasem możesz do tej kwestii podejść zgoła odmiennie. Znakomitym słodyczem są też słodkości z owoców. W dodatku część z nich jesteś w stanie przyrządzić sama. Dlaczego opłaca się wybrać owoce?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-28 09:23:43
Tagi: owoce, witaminy, Przepis

Dzięki najlepszej żywności nie musisz rezygnować z ulubionej kawy czy makaronu

Chłodziarko-zamrażarki marki Liebherr
Napisał: Liebherr
Na podstawie: Liebherr
Kiedy zależy Ci na własnym zdrowiu, przede wszystkim powinieneś zacząć zwracać sporą uwagę na to, jakiej jakości produkty spożywcze kupujesz na co dzień. Kiedy Twój codzienny jadłospis jest bogaty w warzywa i zdrowe produkty, wówczas przede wszystkim czujesz się o wiele lepiej na co dzień. Jeśli chcesz wyjątkowo zadbać o dobrą jakość jedzonych posiłków, wówczas między innymi powinieneś odszukać w swoim mieście miejsce, gdzie można zakupić ekologiczne produkty – współcześnie zdrowe jedzenie jest tak popularne, że na pewno niedaleko Twojego miejsca zamieszkania znajduje się targ, gdzie bez żadnego kłopotu można kupić takie zdrowe produkty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 10:00:31
Tagi: makarony, jadłospis, zdrowa mąka

Alkohol pity w tygodniu szkodzi zdrowiu

Święta i karnawał o światowym smaku
Napisał: Hill & Knowlton Poland
Na podstawie: Hill & Knowlton Poland
I znowu północ zastała cię w środku miasta. Twoja ulubiona kumpela pozwoliła ci poznać Twoje miasto na nowo. Jeszcze chwilę temu byłeś w jakimś PUB-ie, a tam kufle, kielichy i karafki, gdzieś dalej widzisz foremki do lodu i miarki barowe, a jeszcze dalej w głębi wielokolorowe napoje wyskokowe… Kilka z nich nawet już dziś spróbowałeś, a nazajutrz powrót do obowiązków…

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 10:00:31
Tagi: alkohol, imprezy, pościel, kufle

Jak zrobić pyszne ciasta

tortownica
Napisał: Farther Along
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gotowanie to dla ogromu osób ogromna przyjemność, ale też pewien wysiłek. Trzeba tu bowiem poświęcić odrobinkę własnego czasu, aby przygotować liczne składniki lub także na to, żeby zrobić sam posiłek. Jeszcze odmienna kwestia, jaka zwykle zabiera czas to dobór samego asortymentu niezbędnego w danej kuchni. Trzeba troszczyć się w szczególności o perfekcyjne dostosowanie do siebie wszystkich elementów kuchennego wyposażenia aby mieć pewność, że te łączą się ze sobą w możliwie najmocniej estetyczny sposób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 10:00:30
Tagi: porady, uroczystości, ciasta, dekorowanie, przysmaki

Odpowiednia dieta dla dobrego zdrowia, czyli co warto jeść, aby zatroszczyć się o swoje zdrowie

nowoczesne centrum medyczne
Napisał: Jon Gatward
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdrowie mamy tylko jedno. Dbanie o nie jest więc bardzo ważne! Zdrowia na pewno nie kupisz za pieniądze, wskutek tego powinieneś przykładać wagę do tego, żeby o nie dbać. Unikaj szkodliwych rzeczy, jakie źle wpływają na Twoje zdrowie, takich jak na przykład papierosy lub inne używki. Bądź czynny fizycznie, albowiem sport ma niezwykle dobry, wręcz znakomity wpływ na Twoje zdrowie, kondycję, a także samopoczucie. Niesłychanie ważkie jest również porządne odżywianie się.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-17 11:42:06
Tagi: dieta, organizm, układ odpornościowy

Samodzielne warzenie, czyli pierwszy odpowiedni manewr na ścieżce w dorosłe życie

gotowanie
Napisał: Lachlan Hardy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rozpoczęcie nauki w mieście daleko położonym od obecnego miejsca zameldowania, bywa dla młodych osób dużym wyzwaniem. Oprócz chodzenia na warsztaty będą musieli zmierzyć się z tymi bardziej banalnymi czynnościami: od wybielania ubrań poczynając, a na zakupach kończąc. Sporym sprawdzianem dojrzałości będzie też przygotowywanie obiadów na własną rękę.
Akademickie stołówki nie działają już tak prężnie jak jeszcze kilkanaście lat temu, a cena obiadu zamówionego w knajpie jest na tyle wygórowana, że skutecznie odstręcza żaków od konsumpcji. Wolą zakupić sobie zupki w proszku albo fasolkę po bretońsku w szklanym słoiku. Lepszym, a na pewno zdrowszym, rozstrzygnięciem będzie zgłębienie tajników sztuki przygotowywania domowych zup ogórkowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-07 15:12:30
Tagi: przepisy kulinarne, podstawy gotowania

W jakich źródłach szukać ciekawostek na temat leczenia otyłości i prawidłowego stylu życia

sport
Napisał: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie: http://www.flickr.com
Marzenie o smukłej figurze nie daje spokojnie spać wielu elegantkom. Pokazy mody, na których smukłe modelki prezentują eleganckie ubiory, dodatkowo wzmagają ambicje grubych dwudziestolatek. Talia osy jest jednak czasem trudna do osiągnięcia, odchudzanie wymaga bowiem silnej woli. A dodatkowo niezbędna jest pewna dawka wiedzy z zakresu medycyny, aby nie zniszczyć swojego zdrowia przez niewłaściwe odżywanie się. W każdym razie można podpytać przyjaciółkę, czy nie zna jakiejś dobrej diety cud, ale o wiele lepiej jest wyciągnąć dłoń po artykuły o odchudzaniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-07 10:16:38
Tagi: marzenie, Artykuły o odchudzaniu

Kawa ziarnista arabica - dobre strony picia takiego typu napoju

worek z ziarnem kawy
Napisał: Andreas Poike
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli mowa o kawie to dobrze się na kawie znać, a jak zostać znawcą kawy? Najlepiej pić wiele kawy i starać się zapamiętywać ich smak. Nie raz piliśmy pyszną kawę u znajomych i dowiadywaliśmy się, że w rzeczywistości jest to najtańsza kawa ze sklepowej półki. Bywało również tak, że piliśmy kawę bardzo drogą, a jednak jej smak nie wywarł na nas wrażenia. Dlaczego tak się dzieje? Oczywiście wielkie wpływ na ocenę ma subiektywny gust, ale równie często bywa tak, że nie każdy umie właściwie kawę zaparzyć. Dlatego jeżeli chcemy być prawdziwymi smakoszami kawy musimy umieć właściwie parzyć kawę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-03 14:27:17
Tagi: kubek, Filiżanki, parzenie, Produkty, ziarna