December 2015 archive

Żywność ekologiczna – moda nie tylko korzystna dla zdrowia, ale też pyszna

ekologiczna żywność
Napisał: a_b_normal123
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od kilku lat obserwuje się wśród mieszkańców Polski pogoń za naturą i zdrowiem. Polacy coraz śmielej decydują się na uprawianie sportu, a jednocześnie nie zapominają o zdrowym odżywianiu. Popularna żywność ekologiczna codziennie zyskuje nowych zwolenników. Nie dziwi więc fakt, że na polskich ulicach coraz częściej wypatrzeć można eko sklep.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-28 11:00:32
Tagi: dieta, zdrowia, żywienie racjonalne

Masz ochotę na coś pysznego? Znajdź pomysł na domowe ciastka i do dzieła!

domowe wypieki
Napisał: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy człowiek uwielbia przegryźć od czasu do czasu coś pysznego i słodkiego! Torty i ciasteczka możemy dziś zakupić w cukierniach i sklepach na każdej ulicy, jednak nic nie jest w stanie zastępować smaku domowego wypieku. Doskonały jest także aromat wydobywanego z pieca wypieku, który rozchodzi się po całym domu i wprowadza weń cudowny klimat. Warto czasami przygotować coś pysznego i spędzić trochę czasu ze słodkim rarytasem i kubkiem dobrej kawy!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-14 12:04:53
Tagi: desery, słodycze, tort, sernik, wypieki

Produkty do użytku domowego importowane z zagranicy

słodycze
Napisał: slgckgc
Na podstawie: http://www.flickr.com
W ostatnich latach co raz częściej mamy możliwość napotkania się na sklepy, które oferują nam rozmaite słodycze importowane z innych krajów. Niektóre firmy sami nie eksportują własnych towarów do Polski, ale pomimo tego pojawiła się możliwość zakupu ich produktów dzięki tego rodzaju sklepom. Pomysł ten nie jest nowy, już w latach osiemdziesiątych spora ilość osób przywoziła wszelkiego rodzaju produkty z zagranicy i sprzedawała je w Polsce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-10 10:34:42
Tagi: proszek, słodycze, sklep, produkcja, produkt

Poszukujesz miejsca na istotne spotkanie – jakie wybrać?

menu
Napisał: 準建築人手札網站 Forgemind ArchiMedia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zamierzasz wybrać się gdzieś ze znajomymi? A może chciałbyś wziąć swoją drugą połówkę na niezwykłą randkę? Niniejsze sytuacje wymagają szczególnych przygotowań oraz przemyślenia. Możesz rzecz jasna zdecydować się na pierwsze lepsze miejsce, lecz jeżeli tak zrobisz, jest niestety całkiem możliwe, że będzie to niewypał. Gdy chcemy, by spotkanie było nad wyraz udane bądź chcielibyśmy na kimś zrobić właściwe wrażenie, dobre są sprawdzone miejsca. A jeżeli takiego nie mamy lub z jakiejś przyczyny nie możemy tam się udać – poszukajmy, kierując się określonymi kryteriami, czegoś innego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-02 11:27:21
Tagi: lokale, restauracje, kelnerzy