December 2015 archive

Żywność ekologiczna – moda nie tylko korzystna dla zdrowia, ale też pyszna

ekologiczna żywność
Napisał: a_b_normal123
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od kilku lat obserwuje się wśród Polaków pogoń za naturą i zdrowiem. Polacy coraz częściej decydują się na ruch, a tym samym pamiętają o racjonalnym odżywianiu. Ciesząca się popularnością żywność ekologiczna codziennie pozyskuje nowych zwolenników. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że na polskich ulicach coraz częściej dostrzec można eko sklep.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-28 11:00:32
Tagi: dieta, zdrowia, żywienie racjonalne

Masz ochotę na coś pysznego? Znajdź pomysł na domowe ciastka i do dzieła!

domowe wypieki
Napisał: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas uwielbia przekąsić czasami coś pysznego i słodkiego! Torty i ciasteczka mamy okazję dzisiaj kupić w cukierniach i sklepach w każdej dzielnicy, niemniej nic nie może zastąpić smaku własnego ciasta. Wspaniały jest również aromat wyjmowanego z pieca wypieku, który rozchodzi się po całym domu i wprawia w cudowny nastrój. Warto czasami przygotować coś pysznego i spędzić kilka chwil ze słodkim wypiekiem i filiżanką dobrej kawy!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-14 12:04:53
Tagi: desery, słodycze, tort, sernik, wypieki

Produkty do użytku domowego importowane z zagranicy

słodycze
Napisał: slgckgc
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy co raz częściej spotkać możemy sklepy, które oferują nam różnego typu słodycze importowane z innych krajów. Niektóre firmy sami nie eksportują własnych produktów do Polski, ale pomimo tego istnieje możliwość zakupu ich produktów dzięki takiego typu sklepom. Idea ta jest już bardzo stara, już w latach osiemdziesiątych wielu ludzi sprowadzała wszelkiego rodzaju produkty z zagranicy i sprzedawała je w Polsce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-10 10:34:42
Tagi: proszek, słodycze, sklep, produkcja, produkt

Poszukujesz miejsca na istotne spotkanie – jakie wybrać?

menu
Napisał: 準建築人手札網站 Forgemind ArchiMedia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Planujesz udać się gdzieś ze znajomymi? A może chciałbyś wziąć swoją drugą połówkę na niezwykłą randkę? Takie sytuacje domagają się szczególnych przygotowań oraz przemyślenia. Można rzecz jasna zdecydować się na pierwsze lepsze miejsce, lecz jeśli tak zrobisz, jest niestety całkowicie prawdopodobne, iż będzie to niewypał. Gdy chcielibyśmy, aby spotkanie było niezwykle udane albo chcemy na kimś zrobić odpowiednie wrażenie, najlepsze są sprawdzone miejsca. A jeśli takiego nie mamy lub z jakiegoś powodu nie możemy tam się wybrać – poszukajmy, trzymając się pewnych kryteriów, czegoś innego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-02 11:27:21
Tagi: lokale, restauracje, kelnerzy