December 2015 archive

Żywność ekologiczna – moda nie tylko korzystna dla zdrowia, ale też pyszna

ekologiczna żywność
Napisał: a_b_normal123
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od dłuższego czasu obserwuje się wśród mieszkańców Polski pogoń za naturą i zdrowiem. Polacy coraz odważniej decydują się na uprawianie sportu, a jednocześnie nie zapominają o korzystnym dla zdrowia żywieniu. Popularna żywność ekologiczna każdego dnia zyskuje nowych zwolenników. Nie trzeba więc dziwić się, że na polskich ulicach coraz częściej spotkać można eko sklep.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-28 11:00:32
Tagi: dieta, zdrowia, żywienie racjonalne

Masz ochotę na coś pysznego? Znajdź pomysł na domowe ciastka i do dzieła!

domowe wypieki
Napisał: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy człowiek uwielbia przegryźć czasami coś smacznego i słodkiego! Ciasta i ciasteczka mamy okazję dzisiaj kupić w ciastkarniach i sklepach w każdej dzielnicy, niemniej nic nie może zastępować smaku własnego ciasta. Wspaniały jest również zapach wydobywanego z pieca wypieku, jaki rozchodzi się po całym domu i wprawia w cudowny nastrój. Warto czasami przygotować coś pysznego i spędzić trochę czasu ze słodkim wypiekiem i filiżanką dobrej kawy!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-14 12:04:53
Tagi: desery, słodycze, tort, sernik, wypieki

Produkty do użytku domowego importowane z zagranicy

słodycze
Napisał: slgckgc
Na podstawie: http://www.flickr.com
W ostatnich latach co raz częściej mamy możliwość napotkania się na sklepy, które oferują nam rozmaite słodycze importowane z innych krajów. Niektóre firmy sami nie eksportują własnych towarów do Polski, ale pomimo tego pojawiła się możliwość zakupu ich produktów dzięki tego rodzaju sklepom. Pomysł ten nie jest nowy, już w latach osiemdziesiątych spora ilość osób przywoziła wszelkiego rodzaju produkty z zagranicy i sprzedawała je w Polsce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-10 10:34:42
Tagi: proszek, słodycze, sklep, produkcja, produkt

Poszukujesz miejsca na istotne spotkanie – jakie wybrać?

menu
Napisał: 準建築人手札網站 Forgemind ArchiMedia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masz w zamiarze wybrać się gdzieś z przyjaciółmi? A może chciałbyś zabrać swą drugą połówkę na niezwykłą randkę? Niniejsze sytuacje wymagają szczególnych przygotowań i przemyślenia. Można rzecz jasna wybrać pierwsze lepsze miejsce, lecz jeśli tak zrobisz, jest niestety zupełnie prawdopodobne, iż będzie to niewypał. Gdy chcielibyśmy, by spotkanie było niebywale udane bądź chcemy na kimś zrobić dobre wrażenie, najlepsze są sprawdzone miejsca. A jeżeli takiego nie mamy czy z jakiegoś powodu nie możemy tam się wybrać – poszukajmy, trzymając się pewnych kryteriów, czegoś innego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-02 11:27:21
Tagi: lokale, restauracje, kelnerzy