May 2016 archive

Jakie przyrządy do smażenia i pieczenia będą przydatne, jeżeli ktoś lubi eksperymenty w swojej kuchni.

naleśnik
Napisał: Heather
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dobrze wykończona kuchnia wymaga sporej ilości różnych sprzętów. Można oczywiście pójść w stronę minimalizmu i posiadać w niej patelnię oraz dwa garnki na wszystkie rzeczy, jeżeli jednak ktoś będzie chciał trochę bardziej realizować się pod względem kulinarnym, to może mu to nie starczyć. Już nawet w przypadku samych patelni jest ich co najmniej parę rodzajów, różniących się między sobą przeznaczeniem oraz wielkością.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-23 13:56:29
Tagi: kuchnia, ruszt, zdrowe

Garść informacji na temat grillowania

Dania na grilu
Napisał: Sidney SL Lam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podczas pierwszych majowych dni wszędzie odbywają się spotkania przy grillu. Grillowanie stało się jednym z najbardziej popularnych metod spędzania wolnego czasu przez naszych rodaków. Co przeważnie pieczemy na grillu? Które akcesoria są nam do takich czynności potrzebne?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-19 12:24:18
Tagi: grill, warzywa, tacki

Czym zwieńczyć przyjęcie z wyjątkowej okazji? Jakie słodkości sprawdzą się tu idealnie?

impreza dla dzieci
Napisał: FotoPlus Collective
Na podstawie: http://www.flickr.com
Często organizując przyjęcie w związku z wyjątkową okazją, poszukujemy doskonałego zwieńczenia wieczoru. Coś, co będzie taką jakby wisienką na torcie. To w tym powiedzeniu może znajdować się podpowiedź, ponieważ to tort może być takim idealnym dodatkiem do całości. Na jakiego rodzaju przyjęcie będzie w sam raz?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-18 10:02:15
Tagi: słodycze, przyjęcie, cukiernia

Kawa na dzień dobry to jest to, czego potrzebuje każda osoba. Nic nie pobudza tak dobrze jak filiżanka klasycznej małej czarnej. Może by tak jednak poszukać nowinek w świecie parzenia kawy i zasmakować innych sposobów?

Komplet do kawy
Napisał: Sokoban CN
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kawa jest napojem zwyczajowo używanym w codziennym życiu. Bez niej bardzo duża liczba nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia. Sytuacja komplikuje się, jeśli przebywamy w miejscu, gdzie nie mamy sposobności zaparzenia jej przykładowo na plaży. Na szczęście obecnie jest już to możliwe dzięki nowoczesnym sprzętowi które warto poznać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-16 17:16:10
Tagi: kawa, aromat, filtr

Jeżeli prowadzisz dynamiczny i zabiegany tryb życia, bądź pragniesz zatroszczyć się o odpowiednie przechowywanie posiłków dla Twojej rodziny – warto poczytać na temat przechowywania pokarmów

zapakowane jedzenie
Napisał: HarshLight
Na podstawie: http://www.flickr.com
W teraźniejszym świecie, czas znacznie uległ przyspieszeniu. Pracujemy dużo większą ilość godzin. Na wszystko brakuje każdemu czasu. Jesteśmy zakręceni, zamyśleni, wykończeni. Wielokrotnie powodem takiego rodzaju nastrojów jest niedobrwe odżywianie. Spożywanie śmieciowych, nieregularnych dań, jedzenie w pędzie albo nieodpowiednich ilości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-10 09:46:57
Tagi: owoce, żywność, jedzenie, pudełka, cytrusy

Olej kokosowy ekologiczny oraz jego niezmiernie wielkie wykorzystanie

Kokosanki, desery
Napisał: Bakalland
Na podstawie: Bakalland
Olej kokosowy ekologiczny ma niezwykle duże przeznaczenie w wielu dziedzinach naszego życia, między innymi wykorzystuje się go w celach spożywczych, i także kosmetycznych albo leczniczych. Dzięki swoim fenomenalnym właściwościom daje istotnie fenomenalne wyniki, oprócz tego jest on bezwarunkowo ekologiczny, a co za tym idzie również bezpieczny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-05 14:15:43
Tagi: pielęgnacja, smażenie, zdrowy

Akcesoria do wymarzonej kuchni

W dużej ilości firm zajmujących się sprzedażą urządzeń AGD i akcesoriów kuchennych prosto się pogubić. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z gamą oferowanych produktów. Nowoczesna ostrzałka do noży, ładna krajalnica do chleba, a może designerska wyciskarka do cytryny? Sporo w kwestii zakupu zależy tu od kwestii indywidualnych potrzeb jak również estetycznych gustów i finansowych możliwości klienta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-04 17:01:52
Tagi: kuchnia, AGD, Produkty, ostrzałki, patelnia