May 2016 archive

Jakie przyrządy do smażenia i pieczenia będą przydatne, jeżeli ktoś lubi eksperymenty w swojej kuchni.

naleśnik
Napisał: Heather
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odpowiednio wykończona kuchnia będzie wymagać sporej ilości rozmaitych sprzętów. Można oczywiście postawić na minimalizm i mieć w niej patelnię oraz dwa garnki do wszystkiego, jednak jeśli ktoś będzie chciał nieco więcej realizować się pod względem kulinarnym, to pewnie mu to nie starczy. Już nawet przy samych patelniach jest ich przynajmniej parę odmian, które się od siebie różnią wielkością i przeznaczeniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-23 13:56:29
Tagi: kuchnia, ruszt, zdrowe

Garść informacji na temat grillowania

Dania na grilu
Napisał: Sidney SL Lam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podczas pierwszych majowych dni niemal wszędzie organizowane są spotkania przy grillu. Grillowanie stało się jednym z najbardziej popularnych metod spędzania wolnego czasu przez naszych rodaków. Co przeważnie pieczemy na grillu? Jakie akcesoria będą nam do takich czynności potrzebne?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-19 12:24:18
Tagi: grill, warzywa, tacki

Czym zwieńczyć przyjęcie z wyjątkowej okazji? Jakie słodkości sprawdzą się tu idealnie?

impreza dla dzieci
Napisał: FotoPlus Collective
Na podstawie: http://www.flickr.com
Często organizując przyjęcie z jakiejś wyjątkowej okazji, szukamy idealnego zwieńczenia wieczoru. Coś, co okaże się jak gdyby wisienką na torcie. Właśnie tu może znajdować się podpowiedź, bo to tort może być bardzo dobrym dodatkiem do przyjęcia. Na jakie przyjęcie będzie w sam raz?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-18 10:02:15
Tagi: słodycze, przyjęcie, cukiernia

Kawa na dzień dobry to jest to, czego potrzebuje każda osoba. Nic nie pobudza tak dobrze jak filiżanka klasycznej małej czarnej. Może by tak jednak poszukać nowinek w świecie parzenia kawy i zasmakować innych sposobów?

Komplet do kawy
Napisał: Sokoban CN
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kawa jest napojem powszechnie używanym w codziennym życiu. Bez niej bardzo duża liczba nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia. Sytuacja komplikuje się, jeśli przebywamy w miejscu, gdzie nie mamy możliwości zaparzenia jej przykładowo na plaży. Na szczęście teraz jest już to możliwe dzięki awangardowym akcesoriom które warto poznać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-16 17:16:10
Tagi: kawa, aromat, filtr

Olej kokosowy ekologiczny oraz jego niezmiernie wielkie wykorzystanie

Kokosanki, desery
Napisał: Bakalland
Na podstawie: Bakalland
Olej kokosowy ekologiczny ma niesłychanie duże przeznaczenie w wielu dziedzinach naszego życia, między innymi używa się go w celach spożywczych, a także kosmetycznych albo leczniczych. Dzięki swoim nadzwyczajnym właściwościom daje faktycznie cudowne efekty, na domiar tego jest on bezapelacyjnie ekologiczny, a co za tym idzie również bezpieczny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-05 14:15:43
Tagi: pielęgnacja, smażenie, zdrowy

Akcesoria do wymarzonej kuchni

W natłoku firm zajmujących się sprzedażą urządzeń AGD i akcesoriów kuchennych prosto popaść w dezorientacje. Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z gamą oferowanych akcesoriów. Piękna ostrzałka do noży, ładna krajalnica do chleba, a może designerska wyciskarka do cytryny? Dużo w kwestii zakupu zależy tutaj od kwestii indywidualnych pragnień jak również estetycznych gustów i finansowych predyspozycji kupującego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-04 17:01:52
Tagi: kuchnia, AGD, Produkty, ostrzałki, patelnia