Mierzalne wyniki zastosowania odpowiedniej reklamy

Na powodzenie każdego przedsięwzięcia olbrzymi wpływ ma skutecznie wykonana kampania reklamowa. Jednymi z najpopularniejszych rodzajów reklamy zewnętrznej są bannery reklamujące, oraz billboardy.
Osiągalne są różne techniki w zależności od rodzaju wydruku plakatu. Z reguły billboardy umieszczane są w środkach miast i na szlakach komunikacyjnych . W celu zintensyfikowania atrakcyjności reklamy częstokroć używa się wizerunki popularnych ludzi, także zgrabne, zabawne, czasami kontrowersyjne slogany. Odpowiednia reklama to taka, jaka na siebie zarabia. Ważne jest, by była naprawdę efektywna i przynosiła wymierne skutki w postaci podniesienia sprzedaży, zwiększenia świadomości marki, pozytywnej zmiany spostrzegania marki.


Billboardy Łódź dzięki znacznym formatom widoczne są z dużej odległości, wywierając ciekawość każdych, kto chociaż na chwilę zatrzyma na nich wzrok. Skutecznie budują świadomość marki i towaru. Billboard jest nośnikiem reklamy o dużych rozmiarach, zazwyczaj występującym w postaci tablicy, albo plakatu. Billboardy mogą być podświetlone, aby były czytelne w porze nocnej. Wskazane jest wykorzystywać billboardy, by zwrócić uwagę odbiorców na nowo zaistniały artykuł, albo odnowić wizerunek.


firma
Napisał: Ministerio de Cultura de la Nación
Na podstawie: http://www.flickr.com


Powierzchnia miejska gwarantuje sposobność lokowania reklam ulicznych w wielu miejscach w mieście i poza jego obszarem.
To zapewnia ciągły kontakt z reklamą obywatelom miast, a w konsekwencji ułatwia jej zapamiętywanie. Możliwość umieszczania reklamy zewnętrznej na różnych nośnikach przekazu pozwala tworzyć intrygujące i skuteczne reklamy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:36:36
Tagi: technologie, wyniki, kontakt