Samotność bywa niełatwa i zdaje sobie sprawę z tego doskonale każdy, kto jej doświadczył

Człowiek jest istotą stadną i życie samemu na dłuższą metę nie daje żadnej satysfakcji.


Pozostaliśmy stworzeni do kochania, niekiedy tych pokładów miłości mamy w sobie faktycznie bardzo dużo, lecz z jakiś powodów nie jesteśmy w stanie znaleźć sobie partnera do życia.
ogłoszenia
Napisał: Igor Stawiarski
Na podstawie: http://www.flickr.com


pracy
Napisał: Claus Günther
Na podstawie: http://www.flickr.com


Czasem jest to spowodowane lękiem na wspomnienie chociażby niełatwego dzieciństwa, nieraz jesteśmy po prostu zbyt nieśmiali, aby zainicjować jakąś znajomość i życie mija nam samemu. Powodów osamotnienia może być bardzo dużo, ale zawsze należy walczyć o to, by uciec od niej różnymi dostępnymi sposobami. Dobrym wyjściem, choć niestety bardzo często omijanym przez osoby samotne są ogłoszenia matrymonialne. To stary, bardzo dobry sprawdzony sposób, bo bardzo wielu samotnych akurat takie ogłoszenia połączyły na stałe. Niestety bardzo wielu singli czuje strach na samą myśl o tym, iż ktoś znajomy miałby możliwość się o tym dowiedzieć, a dodatkowo zadrwić . Nie ma jednakże co oglądać się na innych, powinno się powalczyć o swoje życie, a takie ogłoszenia przynoszą niejednokrotnie rzeczywiście duże efekty. Nikt inny za nas życia nie przeżyje i jeżeli osobiście nie pokusimy się o zmiany, to one nie przyjdą. Boisz się, że znajomi będą się śmiać, bo takie ogłoszenia mają możliwość wpaść w ręce wszystkich? Niech się śmieją. To świadczy o ich niskim poziomie, nie Twoim.
Samotność nigdy każdemu z nas nie będzie dobrze służyła. Zrób zatem wszystko, aby uciec od niej jak najprędzej. Każdy, Ty także zasługujesz na szczęście, a to, jak je odnajdziesz, nie musi nikogo ciekawić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:17:20
Tagi: czas, rozwiązanie, sposób, osoby