Samotność bywa niełatwa i zdaje sobie sprawę z tego doskonale każdy, kto jej doświadczył

Człowiek jest istotą stadną i życie samemu na dłuższą metę nie daje żadnej satysfakcji.


Pozostaliśmy stworzeni do kochania, niekiedy tych pokładów miłości mamy w sobie faktycznie bardzo dużo, lecz z jakiś powodów nie jesteśmy w stanie znaleźć sobie partnera do życia.


ogłoszenia
Napisał: Igor Stawiarski
Na podstawie: http://www.flickr.com
pracy
Napisał: Claus Günther
Na podstawie: http://www.flickr.com


Czasem jest to spowodowane lękiem na wspomnienie chociażby niełatwego dzieciństwa, nieraz jesteśmy po prostu zbyt nieśmiali, aby zainicjować jakąś znajomość i życie mija nam samemu. Powodów osamotnienia może być bardzo dużo, ale zawsze należy walczyć o to, by uciec od niej różnymi dostępnymi sposobami. Dobrym wyjściem, choć niestety bardzo często omijanym przez osoby samotne są ogłoszenia matrymonialne.

Sprawdź większą ilość szczegółów, a zobaczysz podobne materiały, które zapewne też Cię zaintrygują. Nie czekaj więc i użyj linku.

To stary, bardzo dobry sprawdzony sposób, bo bardzo wielu samotnych akurat takie ogłoszenia połączyły na stałe. Niestety bardzo wielu singli czuje strach na samą myśl o tym, iż ktoś znajomy miałby możliwość się o tym dowiedzieć, a dodatkowo zadrwić . Nie ma jednakże co oglądać się na innych, powinno się powalczyć o swoje życie, a takie ogłoszenia przynoszą niejednokrotnie rzeczywiście duże efekty. Nikt inny za nas życia nie przeżyje i jeżeli osobiście nie pokusimy się o zmiany, to one nie przyjdą. Boisz się, że znajomi będą się śmiać, bo takie ogłoszenia mają możliwość wpaść w ręce wszystkich? Niech się śmieją. To świadczy o ich niskim poziomie, nie Twoim.


Samotność nigdy każdemu z nas nie będzie dobrze służyła. Zrób zatem wszystko, aby uciec od niej jak najprędzej. Każdy, Ty także zasługujesz na szczęście, a to, jak je odnajdziesz, nie musi nikogo ciekawić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:17:20
Tagi: czas, rozwiązanie, sposób, osoby