Jaką dietę preferują panie, a jaką panowie? - radzi nasz dietetyk

Niezależnie od płci niełatwo jest zrezygnować z podjadania słodkości codziennie. W przypadku osób w pełni zdrowia oraz niemających tendencji do tycia też nie jest polecane znaczne spożycie cukrów, dlatego od lat tak ogromną popularnością na rynku spożywczym cieszą się słodycze bez cukru. Nowatorska technologia i zaawansowane sposoby cukiernicze umożliwiają bezproblemowe tworzenie prawdziwych arcydzieł, niezawierających jednak białego cukru.
Wyjątkowo ciekawe opcje producentów wyszukać można w sklepach oferujących bio-żywność i w punktach firmowych.

Jaka dieta w ciąży?

Jedzenie, które poprawia humor
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Pytanie o to, jaka dieta w ciąży sprawdzi się najlepiej, pada wśród kobiet oraz ekspertów od lat. Sposób odżywiania musi być w stu procentach zgodny tak z grupą krwi – co udowodnione zostało już wielokrotnie – jak i z wymaganiami danej pani. Kobieta brzemienna nie powinna odżywiać się ściśle z kryteriami, ponieważ ma zachcianki, też spożywcze. Jak radzi doświadczony dietetyk kobieta musi jednak brać pod uwagę piramidę zdrowego, zbilansowanego oraz dopasowanego do zapotrzebowania żywienia i znaleźć odpowiednie dla siebie i zdrowia dziecka kompromisy, jeśli chodzi o jadłospis. Więcej kliknij tutaj.

Jaka dieta dla aktywnego mężczyzny?

Jeśli chodzi o to, jaka dieta dla aktywnego mężczyzny jest przez nich szczególnie polecana, stwierdzić należy, że nie ma na to pytanie jednoznacznej, banalnej odpowiedzi. Dużo zależy od rodzaju trenowanej dyscypliny sportowej oraz preferencji żywieniowych danego mężczyzny. W szczególności jednak ćwiczący mężczyzna powinien znaleźć wśród zdrowych składników odżywczych te szczególnie odpowiednie dla siebie i wciąż wprowadzać je do spożywanych posiłków - zapoznaj się z ofertą. Dlatego najlepiej skonsultować się z dietetykiem, który dobierze dietę odpowiednią do danej osoby.

muffinki
Napisał: merri
Na podstawie: http://www.flickr.com
Słodycze bez cukru można dziś nabyć także u nas

Specjaliści od żywienia oraz trenerzy stale chcą wychodzić do zainteresowanych panów z urozmaiconymi ofertami odnośnie menu. Muffinki z dynią są daniem wegetariańskim, lecz mogą również zostać wykonane po wegańsku. Niespożywający mięsa troszczą się o ciągłe uzupełnianie braków istotnych witamin i składników mineralnych, które znajdują się w mięsie, z tego też powodu ich posiłki są zawsze pełnowartościowe oraz inspirują również tych mięsożernych.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:29:59
Tagi: dieta, słodycze, pani, trenerzy, zdrowia dziecka