Jagody acai – nowość na polskim rynku kulinarnym

Jagody acai to całkowita nowość w naszym kraju. Moda na ich jedzenie przyszła do nas z USA. Czym się cechują acai?. Czy są bardzo podobne do zwykłych, polskich jagód leśnych? Gdzie da się nabyć je w Polsce? Na wszystkie te pytania otrzymasz odpowiedzi w dalszej części tekstu.

Continue reading

Jesteś na diecie i nie smuklejesz – już czas na konsultację u specjalisty

Chcesz szybko odchudzić się, zrób to z głową. Zamiast testować na sobie następną dietę cud, udaj się do profesjonalisty. Dietetyk poradzi ci, jakim sposobem efektywnie oraz – co najistotniejsze – bez szkody dla zdrowia, stracić zbyteczne kilogramy. Jak szybko stracić na wadze, kiedy żadna z diet nie przynosi efektu? Skuteczne odchudzanie jest procesem wymagającym czasu, cierpliwości i restrykcyjnego przestrzegania zaleceń dietetycznych.

Continue reading

Wczasy odchudzające to dobre wyjście dla osób, które pragną aktywnie odpocząć

Ewa Dąbrowska wczasy odchudzające są nam przedstawiane. Walczymy z nadmierną ilością kilogramów a żadne ćwiczenia ani diety do tej pory nie pomagały na tyle, byśmy mogli przemienić nasz wizerunek? Trzeba sprawdzić kim będzie Ewa Dąbrowska wczasy z jej dietą i doświadczeniem na temat odchudzania będą proponowane, zatem mamy możliwość stosować właściwie dwa w jednym.

Continue reading

Odchudzajmy się mądrze

Po raz kolejny idzie wiosna, a my nie damy radę wejść w spódnicę z zeszłego sezonu. Z przerażeniem patrzymy w lustro. Okazuje się, że za bardzo sobie dogadzaliśmy zimą i teraz musimy coś uczynić z tą warstwą tłuszczyku, którą wyhodowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Do głowy od razu przychodzą nam różne diety- cud, które od razu naprawią naszą figurę.

W końcu zależy nam na czasie – lato już za pasem i będziemy chcieli pokazać się pozostałym na plaży.

Continue reading