Równe i piękne zęby? Poproszę!

W dzisiejszych czasach o piękny uśmiech nie jest trudno. Gabinety stomatologiczne oferują nam ogromną gamę usług, od tradycyjnego leczenia po leczenie ortodontyczne. Jeszcze całkiem niedawno aparat na zębach zakładały przede wszystkim dzieci. Obecnie, coraz częściej zakładają go kobiety w wieku 25, 30, 40 lat. Skąd wady zgryzu po 30-ce, jeżeli do tej pory był bez zastrzeżeń?

Continue reading

Higiena jamy ustnej

Pragnąc co raz lepiej dbać o higienę jamy ustnej, sięgamy po co raz nowsze roziwązania. Na dzień dzisiejszy mamy wiele informacji o tym, w jakim sposób utrzymać zęby w dobrej kondycji. Publikuje się co raz więcej treści oraz informacji mówiących o nowinkach naukowych oraz najnowszych wyniakch badań w nauce. Pojawia się także wiele nowoczesnych sprzętów do utrzymania higieny jamy ustnej.

Continue reading

Gabinet ortodontyczny i dobry dentysta – czyli dlaczego warto zadbać o to, żeby mieć piękny i zdrowy uśmiech

Każdy, kto bierze pod uwagę swój wygląd i to jak się lepiej prezentować dużą uwagę przywiązuje do uśmiechu. Wielu z nas chciałoby mieć przysłowiowy uśmiech gwiazdy, a więc piękny, biały, który przyciąga uwagę i na długo zapada w pamięci. Aby taki mieć trzeba jak najlepiej zadbać o zęby.

Continue reading

Jak rozwinięta okazuje się być protetyka Warszawa?. Przydatne informacje

Nieuzupełnianie zębów ma szansę spowodować wady zgryzów.Może się okazać, że zęby w wyniku chorób albo urazów rozpoczną nam wylatywać. Wtedy należy się namyślić nad tym, w jaki sposób uzupełnić te braki, tak aby nie dochodziło do wad zgryzu, które następnie mają szansę doprowadzić do jeszcze poważniejszych chorób.

Continue reading