Rozliczenie skarbowe w 2015 roku – co należy o tym wiedzieć

Wraz z nadchodzącym końcem roku, każdy posiadacz firmy, jak i jednostka fizyczna, musi się rozliczyć z Urzędem Skarbowym. Przyszłoroczne rozliczenie nie będzie inne, aniżeli w latach uprzednich, jako że nie zostały wprowadzone żadne nowatorskie adnotacje w tej kwestii. Nie doszły żadne nowatorskie zniżki podatkowe, jakie zezwalają na odciągnięcie od podatku dochodowego pewnych rzeczy.

Continue reading

Rozliczmy się ze Skarbówką – czytaj na ten temat nieco więcej

Każda z osób, które posiada pracę musi pamiętać o tym, że powinna dokonać rozliczenia ze Skarbówką. Nie jest to specjalną tajemnicą, każdy o tym wie. To istotne, by o tym nie zapominać. Nie powinniśmy przekroczyć daty złożenia PIT-u, bo wtedy będziemy musieli płacić karę. Kiedy chodzi o to, którą deklarację uzupełnić i o to, jak to ogarnąć, to wystarczy iść do Urzędu zapytać, a otrzymamy odpowiedni druk , który trzeba wypisać oraz książeczkę, która pomoże we właściwy sposób wszystko pouzupełniać.

Continue reading

Jakim sposobem łatwo i migiem rozliczyć się z fiskusem

Rozliczanie podatku jest niezwykle czasochłonne i kłopotliwe, mało kto uważa rozliczanie PIT za ulubioną czynność. Niemniej jest to nasz coroczny obowiązek i każdy z nas, na początku nowego roku, winien rozliczyć się z fiskusem. Na szczęście istnieje sposób na prędkie i proste rozliczenie PIT.Kapitalną pomocą w obecnych zmaganiach podatkowych okażą się programy do obliczania PIT. Na rynku odkryjemy niejeden pity 2016 program, który jest dostępny całkowicie za darmo oraz który pozwoli nam szybko uporać się z zeznaniem podatkowym.

Continue reading