Czym jest castagnus i kiedy się przydaje? Czy warto go stosować czy może jednak warto wybrać coś innego?

Castagnus to ziołowy lek, jaki ostatnimi czasy jest wciąż bardziej powszechny. Wpływa na właściwą regulacje cyklu, ułatwia owulację oraz do tego rosną szanse bycie w ciąży. Czy faktycznie tak to działa?

Jest to lek ziołowy, jaki posiada wyciąg z niepokalanka mnisiego. Jest bardzo dobry jeśli chodzi o regulację krwawienia miesięcznego, pomaga również wyeliminować krwawienia między miesiączkami, zmniejsza również pms. Poleca się go paniom, jakie cierpią na mastodynię, to znaczy bolesne powiększenie sutka. Castagnus działa regulująco na na organ przysadki mózgowej, która odpowiedzialna jest za regulowanie wydzielania hormonów – sprawdź zastosowanie olejku terpentynowego. Reguluje cykl miesiączkowy jak również owulację, przez co pomaga zajść kobiecie w ciążę. Ginekolodzy przepisują go pacjentkom z delikatnymi problemami jeśli chodzi o układ rozrodczy, co do których nie trzeba jeszcze wprowadzać leczenia hormonalnego.

leki

Autor: Ly Thien Hoang (Lee)
Źródło: http://www.flickr.com

Castagnus dobrze jest zażywać codziennie rano przez dziewięćdziesiąt dni.

Nowa strona, która zawiera newsy na ten temat pozwoli Ci poszerzyć znajomość rzeczy. To ważne, zatem idź tutaj klinika dentystyczna kraków i dowiedz się sporo treści.

Brać go należy przez cały cykl, nie robiąc przerw. Kobiety o masie ciała do 60 kilogramów powinny brać jedną pigułkę na dzień, natomiast kobiety ważące powyżej 60 kilogramów muszą brać dwie tabletki. Ginekolog rzecz jasna może zalecić inne dawki, jednakże takie dawki jest optymalne dla większości kobiet – sprawdź, czym jest castagnus . Castagnus jest lekiem wydawanym bez recepty, możemy go zakupić w każdej z aptek. Jeśli zdarzają się małe problemy z miesiączkami, przykładowo plamienia pomiędzy cyklami, to możemy spróbować to uregulować specyfikami ziołowymi. Najlepiej by było najpierw zrobić badania, dzięki którym sprawdzimy ilość prolaktyny.

Jeżeli występują poważne problemy z miesiączką, czyli są mamy duże krwawienia oraz przedłużające się cykle, to nie warto sięgać po lekarstwa, lecz należy od razu wybrać się do lekarza specjalisty. Pewnie doktor w tej sytuacji stwierdzi, że Castagnus to za mało oraz zleci leczenie hormonami. Pamiętajmy, by zawsze nabywać taki lek, lecz również inne przykładowo olejek (zobacz również olejki eteryczne doTERRA) terpentynowy w rekomendowanych sklepach, w ten sposób będziemy mieć pewność, iż nasz zakup okaże się wysokiej jakości. Chodzi tutaj również o nasze zdrowie, gdyż kupowanie takich specyfików z niepewnych źródeł może nieść ze sobą spore kłopoty.