Jaka gra w więzienie przyniesie swym graczom wiele emocji?

Dziś moglibyśmy grać w różne gry online. Są to gry zręcznościowe albo łamigłówki. Można również zagrać w grę pod tytułem „Napad 2”, w czasie jakiej wykonujesz różne zadania.
Zadanie przygotowawcze polegało będzie na dostaniu się na lotnisko i trzeba pozbyć się wrogiego gangu.

Adwokat

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

usługa

Autor: Donnie Nunley
Źródło: http://www.flickr.com
Pilot przechodzi do hangaru i kradnie samolot. Kiedy wybijemy jedną falę wrogów, przybędą następni samochodami. Będą oni blokowali startowy pas, więc dobrze się stało, że pilot to nie stuprocentowy laik. Kiedy rozpocznie on jazdę po startowym pasie, trzeba ochraniać go wszystkimi metodami. Gdy pilot wzniesie się w powietrze, bezpiecznie musi dolecieć na lotnisko w zatoce, i wylądować w konkretnym miejscu. W tym samym czasie należy zająć się innymi członkami gangu lub uciekać z miejsca tego zdarzenia. Następnym wymaganym pojazdem jest więzienny autokar. Wystarczyłaby do tej roboty jedna osoba. W takiej grze gra się w drużynie, lecz każdy może do zadania podejść na swoją rękę. Autobus eskortowany jest przez helikopter, dlatego też trzeba się zająć nim najpierw. Pozostali w tym czasie mogą przygotować blokadę i zrabować autokar. Ważne jest, żeby nie uszkodzić go podczas kradzieży, ponieważ misja okaże się przegrana. Należy zawieźć go do wskazanego miejsca. Taka gierka w więzienie to idealna rozgrywka w ekipie.
W następnym zadaniu trzeba podzielić się na dwie ekipy. Jedna ekipa to przebrani policjanci, a druga to grabieżcy. Policjanci mają za zadanie uzyskać policyjny wóz oraz zgubić pościg. Potem muszą pokierować się na posterunek. Wejść należy do obiektu i wziąć z biurka rozkład jazdy, a następnie wrócić do samochodu. Trzeba jeszcze pojechać samochodem pod wskazane miejsce. Znajdują się w tamtym miejscu zbiorniki z paliwem. Trzeba podpalić samochód i zawieźć dokument do miejsca, gdzie zorganizowany był napad. Grabieżca ma jednak więcej roboty. Dotrzeć należy do doków i wejść na wskazany statek.

W tamtym miejscu przedrzeć należy się na dziób, pozbywając się rywali, którzy chowają się między kontenerami. Po dojściu do celu trzeba wejść na kontener i pokonać pozostałych niedobitków.

Jak myślisz? Czy informacje na opisywany temat są ciekawe? Jeżeli tak, to przejrzyj tekst (https://raj-international.net/instalacje-hydrantowe/), a odnajdziesz tam wiele fantastycznych wiadomości, które przykują Twą uwagę.

Następnie należy podejść do wyznaczonego kontenera.