Masz trudność z utrzymaniem moczu? Nie załamuj się, jest właściwy sposób na te bolączki. Zobacz, co to jest

Masz dolegliwość z nietrzymaniem moczu? Na szczęście jest na to sposób! Tak zwane leczenie laserem to działanie, w którym ważne jest fototermiczne kurczenie ścianek pochwy. W trakcie takiego zabiegu wykorzystywany jest laser, który sprawia wzmacnianie powięzi wewnątrz miedniczej oraz ścianek pochwy.

rozmowa z lekarzem

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Wspomagany jest też element ujścia cewki moczowej. Światło laserowe odpowiednio pobudza włókna kolagenowe śluzówki, co powoduje, że są zwiększane i utrwalone. W ten sposób przyczynia się do obkurczania tkanek poddanych działaniu lasera, co w konsekwencji sprawia, że zmniejszony zostaje kąt nachylenia cewki moczowej.

Zaciekawił Cię ten tekst? To bardzo dobrze, ponieważ również ta pomocna strona (https://zdrowe-jelita.com/badania/konsultacje-psychodietetyczne/) wciągnie Cię bez reszty, zatem sprawdź to!

W konsekwencji odnawiana jest jej zwykła funkcjonalność. Nietrzymanie moczu leczone laserem to sposób niezwykle dobry, z którego korzysta duża ilość osób. Zanim rozpocznie się zabieg laserowy, pochwa pacjentki, czyli przedsionek, wejście i kanał pochwy muszą by dobrze oczyszczone oraz odkażone.

Następnie ten sam roztwór odkażający pozostaje wysuszony i zlikwidowany z błony śluzowej. Potem wkładamy do pochwy pacjentki wziernik laserowy. Ma on w swej konstrukcji specjalistyczną głowicę frakcyjnego lasera wyposażonym ponadto w okrężny adapter. Laser pozwala na precyzyjne naświetlanie przedniej ściany pochwy, zaś energia podczas kolejnych przejść odkłada sięwzdłuż kanału pochwy.

Zabieg leczenia laserem nietrzymania moczu jest zupełnie bezpieczny (dowiedz się więcej: Klinika Ginekologii plastycznej Gyncentrum). To przede wszystkim bardzo bezpieczna, ale i najmniej inwazyjna i najdokładniejsza metoda leczenia tego typu przypadłości. Metoda ta ma w stosunku do pozostałych metod wiele zalet. Jednakże najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie a to jest zapewnione w czasie leczenia laserem. Co więcej, nie jest potrzebne znieczulenie, gdyż leczenie jest bezbolesne. Równocześnie nie jest konieczne pozostawać po zabiegu w szpitalu.

lekarz

Autor: Life Mental Health
Źródło: http://www.flickr.com
Po operacji masz możliwość zwyczajnie wrócić do domu i spędzić resztę dnia całkiem zwyczajnie, nie zamartwiając się o ból czy odmienne sprawy. Jedyne co, to możliwe jest wystąpienie tak zwanego przesięku surowiczego. Nie mam się jednak czym martwić, zwyczajnie poprzez krótki czas do zaprzestania przesięku radzi się stosowanie podpasek – .