Niekiedy w małżeństwach bywa tak, że narasta kryzys i należy zapisać się na terapię dla par

Życie jest trudne oraz gna nieprzetrwanie. Wobec tego o związek trzeba dbać jak o piękną roślinę.
Duża ilość małżeństw w dzisiejszych czasach przechodzi trudne kryzysy.

terapia

Autor: Centrum Medycyny EstetycznejScan
kobieta

Autor: Nova
Źródło: http://www.flickr.com
Jakiś procent z nich niestety się rozstaje. Nie musi tak być, jeżeli pójdziemy na terapię dla par. Tam profesjonalista da nam wskazówki, jak rozwiązać palące konflikty, ale także sprawi, że wspomnimy, dlaczego pokochaliśmy naszego męża czy żonę. Życie w obecnych czasach leci bardzo szybko. Wszyscy dużo pracują. ludzie niestety przestają z rodziną rozmawiać oraz spędzać razem czas. To odbija się na poziomie związku. Jeżeli do tego dorzucimy jeszcze przykładowo trudności dnia codziennego, więc na przykład kłopoty z kredytem albo z wychowywaniem dzieci, to mamy gotowy kryzys. On z pewnością nie pojawi się niespodziewanie.

Jeżeli poszukujesz czegoś wyjątkowo ciekawego na poruszany w tym poście temat, to kliknij oraz zerknij na tekst (http://podologmarcinkowska.pl/kontakt/) wspomnianego materiału.

Będzie narastać stopniowo i prawie niezauważalnie. Ale później okazuje się urosnąć już do tak wielkich rozmiarów, że jako para nie możemy z niego samodzielnie wyjść. Dlatego tak istotna jest terapia. Na sofie u specjalisty będziemy w stanie powiedzieć o tym, co nas boli. Ale bez krzyków i obrzucania się błotem. Psycholog zatroszczy się tu o spokojny przebieg sesji. Spróbuje także razem z nami przepracować stare żale i aktualne problemy. Dzięki niemu nauczymy się znowu ze sobą rozmawiać.

Odkryjemy również, że o związek trzeba się troszczyć, bo przecież nic nie było nam dane raz na zawsze. Piękne małżeństwo jest niczym cudowny kwiat — trzeba go podlewać i dostarczać mu słońca. To samo jest z miłością.