Niechirurgiczna metoda leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu – bezpieczny sposób zniwelowania problemu

Wysiłkowe nietrzymanie moczu jest wywołującą wstyd dolegliwością, jaka dotyka wyjątkowo często kobiety. Na szczęście, obecnie jest szansa ją skutecznie wyleczyć, i to przy stosowaniu najnowocześniejszej techniki nieinwazyjnej, jaką jest wyleczenie przy zastosowaniu lasera. Tego typu pionierskie zabiegi laserowe okażą się pomocne również w uszczelnieniu ścianek pochwy.

nietrzymanie moczu

Autor: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Źródło: http://www.flickr.com
Laserowa technika leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu jest stosowana znacznie częściej w polskich ośrodkach zdrowia. Przeprowadzają ją doświadczeni lekarze, przy użyciu sprawdzonych laserów. Dlatego także wyniki zastosowania takiej terapii są tak okazałe. Nic dziwnego, że na procedury lekarskie tego rodzaju zdecydowana jest o wiele większa liczba pacjentek, i to w różnym wieku. Samo nietrzymanie moczu leczenie laserem (firmy zajmujące się nietrzymaniem moczu) jest oparte dokładniej na wzmocnieniu ścianek pochwy i na wzmocnieniu obszaru ujścia cewka moczowa. Głównie zabieg (botox wrocław) ten zaleca się kobietom, które będą miały w planie urodzić dziecko, kobietom po porodzie, a także takim kobietom, które nie będą do końca zadowolone z tego, w jaki sposób wyglądają ich zewnętrzne narządy żeńskie. Dzięki temu, co ciekawe, poprawi się jakość życia płciowego tych kobiet.

Wszystkie te kobiety u których wystąpią dolegliwości powiązane ze stanami chorobowymi czy też zachodzi u nich naturalny etap starzenia muszą myśleć o poddaniu się temu zabiegowi. Po przyjściu do kliniki oferującej metodę laserową przy leczeniu nietrzymania moczu pacjentka ma szansę spodziewać się wyspecjalizowanej konsultacji lekarskiej, jaka umożliwi zakwalifikować ją do terapii laserowej. Następnie będzie poddana równocześnie terapii laserem, jak i farmakoterapii. Po przeprowadzonym leczeniu lekarze dokonają oceny skuteczności wdrożonej terapii. Jeżeli zaś zabieg nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, będzie powtórzony.

Po zakończonym zabiegu będzie się widzieć natychmiastowo zmiany na korzystniejsze. Kobieta będzie mogła cieszyć się wygodą na co dzień, a co najistotniejsze – dobrym zdrowiem. Dlatego, jeżeli nie będzie żadnych obiekcji do wykonania laserowego zabiegu, a ma się dolegliwości powiązane z nietrzymaniem moczu to nie należy się zastanawiać, a prędko decydować na ten zabieg. Przedstawicielki płci pięknej nie będą już musiały dłużej się przejmować, w zamian mają szansę po raz kolejny poczuć się pewniejsze siebie.