Reklama outdoorowa wykorzystująca autobusy

Lokalni przewoźnicy mogą zapewnić szeroką ofertę reklamową. Przemieszczająca się reklama może sprawić, że przekaz dotrze do tysięcy potencjalnych klientów.
Atutem formy promocji outdoorowej, jaką jest reklama na autobusach jest stały kontakt zaprojektowanego przekazu z aktywną populacją mieszkańców miasta.

karta

Autor: coffsharbourlibrary
Źródło: http://www.flickr.com
Do dyspozycji reklamodawców przewoźnicy udostępniają zewnętrzne powierzchnie pojazdu, ale również wewnątrz pojazdu można umieścić niestandardowe formy reklamy. W temacie takim jak reklama autobusy Szczecin przykładowo ma do zaproponowania kilka opcji. Jeśli chodzi o reklamy na powierzchni zewnętrznej pojazdu, proponuje się: tył (możliwość z szybą), bok autobusu (możliwość oklejenia szyby wyłącznie na jednym boku), a ponadto też opcjonalnie cała powierzchnia autobusu łącznie z przodem – reklama autobusy szczecin. Natomiast w środku autobusu można zamieścić następujące formy reklamy: papierowe plakaty przyklejone na tyłach siedzeń, bądź zamieszczane wyżej przy pomocy stworzonych do tego ramek, ale również ulotki stojaki na ulotki reklamowe oraz nalepki.
mężczyzna

Autor: Adam charette
Źródło: http://www.flickr.com
Ceny takich usług ustalane są indywidualnie, w zależności od ilości pojazdów, jak również czasu ekspozycji. Dodatkowo, przewoźnicy oferują możliwość wynajęcia powierzchni reklamowych i ustawienia nośników reklamowych na terenie dworca i jego pobliżu.

Jeżeli kogoś interesuje zagadnienie takie jak reklama autobusy Krosno podobnie wiele innych miejscowości w województwie podkarpackim, potrafi zaproponować naprawdę atrakcyjne ceny – -> poznaj dodatkowe informacje.