Działaj szczęśliwie, nie pokazowo

Stres dopada was niemal codziennie, biegniemy przez sytuacje i pragniemy świetnie poradzić sobie z całokształtem. Niepokoi się wtedy duch i organizm. A może trzeba przystanąć w miłości, przyjrzeć się i bez pedu powrócić do ładu.

zdrowie - fotografia

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym ze starych sposobów na stres, wykonywanym od setek lat jest masaż stemplami ziołowymi. Metoda ta jest z Azji i polega na ugniataniu ciała ciepłą mieszanką roślin zwinietą w lniany materiał, który formułuje wypukły stempel – produkty ze sklepu Niekonwencjonalny masaż stemplami ziołowywmi oczyszcza organizm z trucizn i aktywuje skórę do regeneracji, a również poskramia cierpienie, niweluje stres i łagodnie przywraca balans organizmowi oraz odstresowuje duszę. Po masażu wygladamy zdrowo i spokojnie. Wspaniałym sposobem wyciszajacym różne zaburzenia, które mogą tworzyć się z nadmiaru ciężkich emocji, może być refleksologia. Jest to kojący zabieg bazujący na ugniataniu odpowiednich pól znajdujacych się na stopach, dłoniach i twarzy. Wprawny ucisk pobudza krążenie i łagodzi lęki emocjonalne przez oczyszczanie kanałów operatywnych z trucizn. Należy wiedzieć, że refleksologia nie powinna być praktykowana pochopnie, ale prowadzona przez profesjonalistę wówczas bedziemy pewni rewelacyjnych efektów.
Kiedy jesteśmy stale nerwowi może równiez nam dopomóc medycyna chińska . Jest to medycyna holistyczna, która w diagnozie obejmuje całość człowieka i zespala choroby ciała z określonymi emocjami, które mamy. Staramy się wyciszyć stres czy depresję różnymi sposobami, psychoterapią, kojacą melodią, jednak tradycyjna medycyna chińska odnajduje związek pomiędzy strachem i napięciem, a zaburzonym fukcjonowaniem nerek czy schorzeniami serca.

Zaintrygował Cię poniższy komentarz z strony? Jeżeli go nie popierasz, to namawiamy do sprzeciwu. Każda debata jest przydatna.

Dlatego jeśli nic nie pomaga i wewnętrznie czujemy się słabiej warto przyjrzeć się organizmowi i skorzystać z wiedzy wielowarstwowej.

Prawdziwa wesołość bije z wnętrza i aby ją dostrzec trzeba stanąć – sprawdź dobrą herbatę żeń-szenia. Szlak do spokoju to wielowarstowy proces. Podporę dają masaże, medycyna chińska, ale też kontakt z naturą, medytacja i wiara, że spełnienie nie bywa idealne.