Spieniacze do mleka

Kawa, czyli inaczej „mała czarna” wbrew powszechnej opinii o jej szkodliwości, pijana w umiarkowanych ilościach, ma mnóstwo dobrych, wręcz dobroczynnych właściwości dla człowieka. Głęboki smak i wyjątkowy aromat ”małej czarnej” nie tylko „stawia na nogi” ciało i umysł, ale również przyspiesza przemianę materii, posiada przeciwutleniacze opóźniające proces starzenia się skóry, ułatwia koncentrację poprzez dotlenienie mózgu, działa przeciwalergicznie oraz zmniejsza ryzyko pojawienia się wielu chorób. Wszystkie te właściwości brać można tylko z poprawnie zaparzonej, prawdziwej kawy, uzyskanej z ziarna kawowca.

kawiarki

Jakie więc naczynia gwarantują uzyskanie prawdziwej kawy?. Niewątpliwie oryginalne włoskie kawiarki pozwolą otrzymać klarowną oraz czarną kawę. Taki sposób parzenia kawy wybierany najczęściej jest przez największych baristów z całego świata. W sklepie internetowym znajdziesz kawiarki (od o różnych pojemnościach i kształtach, renomowanych włoskich marek takich jak: GAT czy Frabosk. Ponadto umożliwiają przygotowanie np. espresso. Wszystkie odznaczają się dobrą jakością wykonania m.in. ze stali nierdzewnej czy też szkła.

Dla amatorów picia ”małej czarnej”, którzy nie mają możliwości korzystania z kuchenek czy to w pracy, czy na wakacjach internetowy sklep z wyposażeniem domu, w szczególności kuchnirekomenduje dzbankowe zaparzacze z tłoczkiem bądź tygielki kawowe. Umożliwią one w bardzo szybki sposób, poprzez wlanie gorącej wody do dzbanka, uzyskać kawę o wyrazistym smaku i co najważniejsze bez fusów.

Miłośnikomnajczarniejszego napoju na świecie i osobom uwielbiającym wszystkie rodzaje kaw polecają akcesoria, które pozwolą na przygotowanie smakowitych kawowych przysmaków w iście włoskim stylu.

Na pewno zainteresuje Cię następująca strona (http://www.cafepanamera.com/), znajdziesz w tamtym miejscu dużo interesujących wiadomości. Miej na uwadze, że jest na bieżąco uzupełniana.

Spieniacze do mleka pozwolą w niespełna minutę przyrządzić delikatną piankę nie tylko do cappuccino, ale również do cafe latte, irish coffee oraz innych. Kawa zaparzona w tradycyjnej włoskiej kawiarce podana z przepyszną pianką, uzyskaną w spieniaczu do mleka, zachwyci rodzinę i przyjaciół. Zestaw będzie imponującym i niebanalnym prezentem dla każdego i na każdą okoliczność.