Rzuć palenie – kupuj elektroniczne papierosy

Ludzie ulegają wielu skłonnościom, jedną z nich są nałogi. Niektórzy piją za dużo alkoholu inny codziennie zatruwają się papierosami. Aktualnie jednak istnieją rozwiązania, dzięki którym dzięki silnej woli i regularnemu podejściu można rzucić wspomniane palenie. Tym rozwiązaniem jest m.in. elektroniczny papieros.

W przypadku pozbycia się każdego nałogu istotne jest, by pacjent trzymał się wyznaczonych procedur i był jak najdłużej systematyczny. Jest to istotne zarazem przy terapiach, jak i w przypadku takiego rozwiązania jak e-papierosy. W jaki sposób działają? Tego rodzaju produkty zawierają liquid, który z kolei zawiera nikotynę, jednakże w dużo mniejszej ilości niż standardowy papieros. E-papieros składa się również z ustnika, który zawiera wspomniany liquid.

Zobacz więcej informacji, a zobaczysz inne treści, które na pewno również Cię zainteresują. Nie zwlekaj zatem i użyj linku psychoterapia berlin!

Płyn ten podczas palenia podgrzewa się, przechodzi w stan lotny i może być wdychany. Nie odbywa się w tym przypadku jednakże żaden proces spalania, dlatego też w czasie stosowania e-papierosy, niebezpieczne substancje praktycznie nie są wydalane do otoczenia.

papieros

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com

E-papieros nie jest ponadto skomplikowany jeśli chodzi o obsługę, należy jedynie regularnie napełniać liquid oraz ładować akumulatorek, za pomocą którego e-papieros działa.
Elektroniczne papierosy to łatwiejsze i zdrowsze rozwiązanie aniżeli palenie standardowych papierosów. Dzięki niewielkiej dawce nikotyny palacz ma z nią kontakt, ale z czasem może zmniejszać jej zawartość, tak, że z czasem okazuje się, że nie jest mu już praktycznie potrzebna. Terapia prowadzona w ten sposób jest zatem przyjazna tak dla palacz, jak i środowiska. Palący ma ogromne szanse na rzucenie nałogu, gdyż z jednej strony łatwiej mu przez dostępność nikotyny, a z drugiej może sam kontrolować, kiedy i z jakim natężeniem zmniejszać jej ilość w e-papierosie. W dodatku może palić w większej ilości miejsc, niż ma to miejsce w przypadku palenia typowych papierosów.

Następną zaletą tego rodzaju rozwiązania jest tani koszt. Biorąc pod uwagę fakt, że niektórzy palą co najmniej paczkę na dzień, w obliczu całego miesiąca daje to faktycznie duży koszt. W przypadku e-papierosów najdrożej wychodzi zakup urządzenia, jednak jest to wydatek jednorazowy, który w przyszłości zwraca się dość szybko. Warto zatem rozważyć tego typu rozwiązanie.