W jaki sposób poprawić libido?

Libido to element, który spędza sen z powiek wielu ludziom. Problemy z tym aspektem dotykają wiele osób, zwłaszcza po osiągnięciu pewnego wieku. Zazwyczaj pojawia się to po czterdziestym roku życia, choć zdarza się także wcześniej. Stopień libido uzależniony jest od dużej liczby różnorodnych warunków. Aspekt ten prezentuje się także całkowicie inaczej u kobiet i u mężczyzn. Na przykład stopień pociągu seksualnego u kobiet bardzo często zmienia się zależnie od momentu cyklu menstruacyjnego, w którym się ona znajduje. W ciągu cyklu bowiem ulega zmianom poziom hormonów, które odpowiadają również za poziom libido.

Continue reading

Jakie są testy na płodność do zrobienia samemu w domu?

Nadchodzi w życiu zasadniczo każdej osoby taki moment, że zaczyna pragnąć dziecka. Decyduje się więc na ten krok i zaczyna starania, które mają na celu urodzenie dziecka. Pierwsze miesiące są zwykle dość miłe, jednak po sporej liczbie niepowodzeń budzi się w małżeństwie lęk, że coś jest nie tak. Idą zatem do lekarza specjalisty, który wykona odpowiednie badania, fachowe oraz niezwykle dokładnie.

Continue reading

W jaki sposób wygląda test na płodność oraz kiedy powinno się go zrobić?

Kłopoty z płodnością mogą posiadać rozliczne podłoże. Odpowiedzialność za to może ponosić genetyka, dieta albo wiek, ważny jest także styl życia. O niepłodności mówi się wtedy, kiedy para bezskutecznie stara się o dziecko co najmniej rok, zaś kobieta nie zachodzi w ciąże. Przyczyny niepłodności mogą leżeć zarówno po stronie kobiety, jak również mężczyzny, wskutek tego pożądane byłoby wykonać trafiony test, który dopomoże je ustalić.

Continue reading

Zastosuj właściwe zabiegi na pomarańczową skórkę, by cieszyć się estetycznym i zadbanym ciałem

Potrzeba dbania o piękno i kondycję ciała zdaje się być coraz większa. Z roku na rok rośnie też renoma placówek medycyny estetycznej, gdzie można poddać się skutecznym zabiegom poprawiającym urodę. Wachlarz podobnych usług też staje się coraz bardziej urozmaicony, przez co obecnie każda osoba ma szansę wybrać takie zabiegi, jakie najbardziej odpowiadają oraz okazują się potrzebne.

Continue reading