Należyte wyposażenie kuchni

Należyte wyposażenie kuchni jest niezwykle istotne dla wszystkich mieszkańców. Niezwykle pomocnym przedmiotem w kuchni jest wok. Ta patelnia o wklęśniętym układzie od stuleci służy Chińczykom do sporządzania różnorodnych dań jak najmniejszym kosztem.


potrawy przygotowane z zastosowaniem woka powinny gotować się szybko i zatrzymywać maksimum smaku i wartości pożywnych. Jednakże naczynie to nie jest zarezerwowane jedynie do potraw kuchni chińskiej. Z powodzeniem jest w stanie podmienić parę zwykłych patelni i stać się najlepszym ekwipunkiem w całej kuchni.
Herbata Irving
Napisał: Irving Tea
Na podstawie: Irving Tea


aronia
Napisał: foam
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wok 30cm ma wysokie ścianki, które są pochylone pod kątem 45-50 stopni. Winny one być delikatne, żeby cała patelnia silnie nagrzewała się w kilkanaście sekund. Zaletą woka jest jego specyficzny kontur, dzięki któremu do smażenia wystarczy mała ilość tłuszczu. Dzięki skosów ścianek części usmażonego mięsa, czy też warzyw mogą dochodzić w trochę niższej temperaturze, a wysmażany tłuszcz spływa na dno. nóż santoku miyabi (nóż santoku miyabi) to japoński nóż inspirowany tradycyjnym samurajskim mieczem. Jest perfekcyjnie ostry i zachwycający prezencją. Odznacza się wspaniałą formą i dokładnością wykonania, a także wyjątkowym designem. Cenią je zarówno profesjonalni mistrzowie kuchni, jak i wielbiciele gotowania na całym świecie.


kawa z pianką
Napisał: Mano Ranjan M
Na podstawie: http://www.flickr.com


Miyabi 7000 d wejdz to luksusowa, niezwykle wytworna kolekcja noży na najwyższym poziomie.


Noże o ostrzu skalpela, doskonałym wyważeniu i funkcjonalności zadowolą nawet nadzwyczaj wymagających szefów kuchni. Zarówno każde ostrze, jak i rękojeść ma własny niezwykły wygląd i jest małym dziełem sztuki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-11 16:48:18
Tagi: styl, smak, potrawy, gotowania